| RalucaaMTFK999 a întrebat:

Imi recomandati si mie va rog niste filme faine, nu conteaza genul, vreau doar sa imi placa, vreau sa ma uit si nu stiu la celaughingDau funda:*:*

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Beautiful Creatures
Upside Down
The Host
Safe Haven
Now Is Good
The First Time
21 & Over
The Hangover Part.III
Project X
Texas Chainsaw 3D
Wrong Turn 5
The Cabin In The Woods
The Place Beyond The Pines

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Platoon, The Crow, Poltergeist, Cannibal Holocaust, The Shinning, The Good the Bad and the Ugly, Pulp Fiction, Kill Bill vol 1, Goodfellas, The Godfather, Alien, Braveheart.

| alexciuc a răspuns:

Matrix si SIlent Hill

| Sunnywaves17 a răspuns:

Paaaaai uita-te la Texas Chainsaw Massacre 3d, sau la Insidious, sau la Scary movie *filmul asta nu-si pierde umorul niciodata *

| Nicu_Curelea_1982 a răspuns:

Pai! :
daca vrei horror iti recomand : Ammitville.
daca vrei comedie iti recomand : American pie, 1, 2, sau 3 big grin
daca vrei romance : habar n-am big grin big grin
si daca vrei drama : A walk to remember, FUNDA daca te-am ajutat! plz

| GreenDroger a răspuns:

Comedie: Major Pain(mai veci dar forate amuzant)
Horror: A Nightmare on Elm Streen (cauta varianta din 2010)