| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Imi spuneti cum ii cheama pe toti actorii din Sapna Babul Ca Bidaai ( Culoarea fericirii) dau fundita+vot(3)

5 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Heeeeeeyhappytongue

Uite-i pe toti exact cum ii da si la sfarsitul filmuluibatting eyelashes

Alok Nath (Prakashchand Sharma)♥
Vibha Chibber (Kaushalya)♥
Parul Chauhan (Ragini)♥
♥Sara Khan [Sadhna]♥ (my preff:X)
Angad Hasija [Alekh]♥
Kinshuk Mahajan [Ranvir]♥
Seema Kapoor [Vasundhara] - la femeia asta nu pun nicio inimalaughingma enervv rau in ultima vremestraight face
Avinash Vadhawan [Indrajeet]♥
Natasha Rana [Ambika]♥
Vimresh Roshan [Naveen]♥
Preeti Puri [Avni]♥
Naveen Saini [Vineet] ciudaat.laughing il cheama naveenhee hee
Ashita Dhawan [Malti]♥
Amardeep Jha [Sumitra] ♥

Sper ca te-am ajutaaat:X P.SSS: Asta a fost primul serial in care a jucat si Sara Khan(Sadhna) si Raginiwinking Hi hi. Sara avea 18 anihee hee

| Ballet a răspuns:

Buna :] ♥
Parul Chauhan ca Ragini
Kinshuk Mahajan ca Ranveer
Sara Khan ca Sadhna
Angad Hasija ca Alekh
Vibha Chibber ca Kaushalya
Seema Kapoor ca Vasundhara
Avinash Vadhawan ca Indrajeet
Natasha Rana ca Ambika
Vimresh Roshan ca Naveen
Preeti Puri ca Avni
Naveen Saini ca Vineet
Ashita Dhawan ca Malti
Amardeep Jha ca Sumitra
Alok Nath ca Prakashchand

Acestia` sunt actorii` principali, uita`te aici si pentru cei secundari`:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sapna_Babul_Ka...Bidaai

Succes

| Ecea a răspuns:

Eu nu am gasit numele filmului.
Aceste este un site cu toate filmele existente, poti intra si sa te informezi, spune toate detaliile.
www.imdb.com

| Oniisu a răspuns:

Alok Nath (Prakashchand Sharma)
Vibha Chibber (Kaushalya)
Parul Chauhan (Ragini)
Sara Khan (Sadhana)
Angad Hasija (Alekh)
Kinshuk Mahajan (Ranvir)
Seema Kapoor (Vasundhara)
Avinash Vadhawan (Indrajeet)
Natasha Rana (Ambika)
Vimresh Roshan (Naveen)
Preeti Puri (Avni)
Naveen Saini (Vineet)
Ashita Dhawan (Malti)
Amardeep Jha (Sumitra)

| anonimgirl_4046 a răspuns:

Amardeep jha(sumitra); parul chauhan(ragini); kinshuk mahajana(ranvir); seema kapoor(vasunhdara); preeti puri(avni); sara khan(sadhna); vibha chibber(kaushalya); angad hasija(alekh); ashita dhawan(malti); naveen saini(vineet); vimresh roshan(naveen); avinash vadhawan(indrajeet); natasha rana(ambika); alok natha9prakashchand sharma)