| Necunoscutul548 a întrebat:

Imi ziceti niste desene anime japoneze?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti pot spune cele care mi-au placut mie foarte mult.

Yu Yu Hakusho, Lina, respectiv Inuyasha.

| irbis a răspuns:

Cateva anime foarte bune sunt Code Geass, Bakemonogatari, Kara no Kyoukai, Tengen Toppa Guren Lagann, Ergo Proxy, Redline, Steins; gate, Toradora.
Astea sunt doar cateva din cele mai bune pe care le cunosc eu. Mai stiu destule alte anime.
Aici poti gasi cam toate anime-urile care exista: http://myanimelist.net/panel.php

P.S. De regula, anime se numesc numai desenele japoneze.

| Deliadelias a răspuns:

Naruto shippuuden love struck
Sunt fata si urmaresc fiecare episod blushing.
Nu-mi pasa de pareriile celorlatii :d!

| mirumiru366 a răspuns:

Shugo chara,tokio mew mew,naruto,sailor moon,tari tari, tonagura, kanocon, detective conan, yu yu hakusho.

| Natsu a răspuns:

Fairy Tail,Naruto,Bleach, Zetman, One Piece, Sengoku Basara, Chrono Crusader mai multe pe AnimeKage.ro