| aMEA a întrebat:

In American Horror Story sezoanele 2, 3 si 4, vor aparea aceleas perjonaje ( Tate si Violet )?

Răspuns Câştigător
| angelwithashotgun a răspuns:

Actorii care ii joaca pe Tate si Violet o sa mai joace in urmatoarele sezoane, doar ca nu ca aceleasi personaje. Fiecare sezon are o poveste diferita.

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Din pacate sezoanele nu seamana deloc, povesti complet diferite, doar ce apuci sa te obisnuiesti cu personajele si le schimba, partea buna e ca sunt chiar reusite sezoanele...