| anonim_4396 a întrebat:

In ce episod devine Naruto Hokage?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Ce zeci? Cred ca peste 200 ep o sa mai fie. Daca povestea din anime se aprorpie periculos de povestea din manga o sa ne trezim iar cu fillere/ flashback-uri de vreo 20 ep. Cum am mai patit in Naruto Shippuden ep 090-112 (max 22 ep filler). Daca mai baga 2- 3 serii de fillere de aproape 20ep sau peste 20 ep, o sa ajungem la nr de ep pe One Piece.

DeiDaraa, ai rabdare. Poate o sa fie la sfarsitul animeului, poate nu sau poate niciodata. Nu putem sti ce are de gand Masashi Kishimoto sa faca.
Asa ca, inca odata iti spun sa ai rabdare.
Toate cele bune in continuare.

7 răspunsuri:
| Alinu7 a răspuns:

Nici nu a devenit hokage, la sfarsitul animatiei va fi.

| alexxa a răspuns:

Intr-un viitor foarte indepartat big grin

| imaqtpie a răspuns:

Cand se va termina cel mai probabil...momentan este ongoing.

| Zendaa a răspuns:

Unde cand ce? Mai rabda mama, abia suntem la razboi, mai avem zeci de episode pana acolo xD,

| Zendaa a răspuns (pentru ryuu):

Eu ma gandeam pana sa ajunga unde e manga la epidsodul cu Kabuto...bineinteles am uitat de flashback-uri care sunt introduse numai sa traga de timp x_X.

| ryuu a răspuns (pentru Zendaa):

Ce zeci? Cred ca peste 200 ep o sa mai fie. Daca povestea din anime se aprorpie periculos de povestea din manga o sa ne trezim iar cu fillere/ flashback-uri de vreo 20 ep. Cum am mai patit in Naruto Shippuden ep 090-112 (max 22 ep filler). Daca mai baga 2- 3 serii de fillere de aproape 20ep sau peste 20 ep, o sa ajungem la nr de ep pe One Piece.

DeiDaraa, ai rabdare. Poate o sa fie la sfarsitul animeului, poate nu sau poate niciodata. Nu putem sti ce are de gand Masashi Kishimoto sa faca.
Asa ca, inca odata iti spun sa ai rabdare.
Toate cele bune in continuare.

| Tadeus a răspuns:

La sfarsitul serialului! Funda?

| Bacanu_Alin_1997 a răspuns:

Cum se puplica ep din naruto la cat timp apare un ep dupa ce a fost publicat unu?