| DauCuTineLateral a întrebat:

In ce episod din Naruto Shippuden Sasuke se va lupta cu Naruto cum s-au luptat la sfarsitul episoadelor din Naruto?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Se luptă în episodul 108.

| Daniellllll1 a răspuns:

Prin episodul 50 e o mica disputa, dar dupa ce reiese din manga o sa se bata la sfarsitul anime-ului.

| Ađrian90 a răspuns:

Mă, se luptă puţin în ep 108, dar lupta finală va fi după terminarea războiului, adică mai sunt câteva episoade dacă tot o lungesc cu filerele.

| Piticotu_Raul_2001 a răspuns:

Eu din cate stiu nu se vor mai lupta pentru ca sunt cam ocupati cu invingerea lui madara si naruto shipuden are doar 500 de episoade