| andrei2108 a întrebat:

In ce episod din Naruto shipudeen se bat Sasuke si Orochimaru?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In episodul 113-114 tongue Imediat dupa ce il omoara Sasuke pe Orochimaru, se duce sa isi ia noii parteneri de echipa: Suigetsu, Karin, Juugo. Intre timp, se mai lupta si cu Deidara prin episoadele alea big grin Dar sigur dupa 113-114 se bate Sasuke cu Deidara. In legatura cu Sasuke si Orochimaru, episodul 113-114. Chiar daca am mai zis asta laughing Funda? tongue

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Episoadele 113-114

| Muwz a răspuns:

De la episodul 89.

Funda?