| anonim_4396 a întrebat:

In filmul the human centipede am vazut la trailer ca acel doctor vrea sa faca ceva ce cei 3 oameni. sai lipeasca? si aveau si niste semne la gura el totusi ce a vrut sa faca care era scopul lui pls ajutor funda explicatiei corecte.

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

"The Human Centipede" spune povestea unui medic german care vrea sa realizeze un miriapod din oameni. Acesta uneste victimele sale prin gura si anus, pe cale chirugicala.

1 răspuns:
| friday a răspuns:

Vrea sa faca un centiped uman.adica sa ii uneasca pe toti in asa fel incat sa fie o singura fiinta, si nu 3.
Scopul lui era sa isi inlocuiasca cei 3 caini pe care i-a facut si pe ei centipezi, dar care au murit. oricum nu putea fi considerat un scop, doctorul era nebunlaughing, un geniu nebun.