| Maariaa a întrebat:

In Lost sezonul 3, ultimul episod. La sfarsitul episodului ii arata pe Kate si Jack intr-un oras si se cunosteau. Adica se intelege ca era ceva intre ei. Dar in primul sezon cand s-au intallnit pe insula ei nu se cunosteau.thinking Imi poate cineva explica ce se intampla? Funda:*

1 răspuns:
| RockLover94 a răspuns:

Ei practic traiau in lumi paralele.Sau cel putin asta am inteles eu.Alea erau niste flashforward-uri, adica ce putea sa se intample in viata de zi cu zi daca avionul nu se prabusea pe insula.