| XDarkAngel a întrebat:

cei ce sau uitat la Canan - Destin Furat in seara asta adica episodul cand lo omorat pe Semsi, la sfarsit no zis sfarsitul episodului..., ci o zis ati urmarit Canan - Destin Furat. poate mi so parut, dar e normal? o fost in seara asta ultimul episod? n-o sa mai dea de acum, sau incepe alt sezon? imi explicati va rog, URGENT, dau funda si vot folositor la toate raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

Buna, eu am inteles ca a fost ultimul episod, dar mi s-a parut dubios si mie ca nu a scris la sfarsit The End sau ceva de genul, si nici ultimele secvente sincer nu s-a prea inteles exact, deci ori doreau sa spuna ca a murit si ea ori ca va mai urma ceva, ramane doar sa asteptam, sa speram si fie ce o fi.