| sandramaria20 a întrebat:

In pariu cu viata ce episod si ce sezon era ala in care era pusa o bomba cu ceas pe anca si ea era sa moara da nu o muri? Vreau sa ma uit si eu la el pe internet pentru ca nu m-am uitat la televizor cand a fost episodul! Multumesc mult, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Diancika a răspuns:

Sezonul 3, episodul 9

| sandramaria20 explică (pentru Diancika):

Si cui eu oare sa dau funda daca ati raspuns toti la fel?laughing

| Diancika a răspuns (pentru sandramaria20):

Celui care a scris primul big grin

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Sezonul 3 episodul 9.

| areth a răspuns:

Sezonul 3, episodul 9

| SebyGuy a răspuns:

Sez 3 eps 9

| Diancika a răspuns:

Nu stii unde pot gasi documentarul "generatia lala -de la serial la fenomen" in afara de voyo?