| wrestling2001 a întrebat:

In the wire sezonul 3 4 si 5 au ceva mai multa actiune ca 1 si 2? Ce face serialul asa special? La care faze trebuie sa fii atent?

1 răspuns:
| gabby78 a răspuns:

Da, sezonul 3, 4 și 5 ale serialului The Wire au mai multă acțiune decât sezonul 1 și 2. Sezonul 3 se concentrează pe sistemul școlar din Baltimore, sezonul 4 se concentrează pe sindicatul muncitorilor portului din Baltimore, iar sezonul 5 se concentrează pe mass-media din Baltimore. Toate cele trei sezoane explorează teme complexe și importante, iar acțiunea este doar o parte a ceea ce face serialul atât de special.