| ramona30 a întrebat:

Incerc sa imi aduc aminte titlul unui film care mi-a placut mult si as vrea sa-l revad.
Povestea:
Un tip a avut o copilarie traumatizanta. Avea 3 prieteni, doi baieti si sora unuia dintre ei si trec prin niste evenimente mai grele. Fata violata de tata, fac o farsa ce se soldeaza cu moartea unei doamne etc.
Cand creste tipul descopera ca are puterea sa se intoarca in timp doar privind la ceea ce scrisese el in jurnal.
De fiecare data cand se intorcea in timp si incerca sa repare lucrurile din copilarie, iesea mai grav decat de intamplase initial.
Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

The butterfly effect 2004
Asta e doar prima parte,
in total sunt 3 parti insa
prima este cea mai
reusita spun eu...

3 răspunsuri:
| ramona30 explică:

Jυsтℓσяγ si KaterinkaBoy va multumesc mult, de doua ore stau sa ma gandesc la film. Am dat funda la cel care a fost primul.

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru ramona30):

Placerea a fost de partea mea...sau mai bine spus a noastra.winking

| KaterinkaBoy a răspuns:

"The butterfly effect", sper sa nu ma insel.