| DJohnny a întrebat:

Intrebare pentru cei care au prins Jetix : Cum se numea filmul ala cu o familie de fermieri (bunicii si nepotii) care nu mai aveam bani si trebuia sa vanda animalele (animalele vorbeau). Si animalele au facut un plan pentru a nu pleca din ferma, etc. Mai stiti?

2 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna miauu-Au-au. Stii ca nu era pe Jetix, se dadea acu' 2 ani pe Disney. dar nu mai stiu cum se numea... stiu ca era un baiat de la bunici care a vazut o stea cazatoare si vroia sa inteleaga animalele, DECI doar el putea sa le inteleaga. Dar ..de ce nu cauti pe YouTobe? Adica un titlu de Genu :
Film Disney Chanell Baiat care intelege animalele.
Scuze! Miauu, dar nu mai stiu cum se chema. Schiorlau.sad

| P3troS a răspuns:

Familia toffuwinking (funda?)