| pwp a întrebat:

[intrebare pentru cei ce se uita la,, the vampire diaries,,] de cate ori il vad pe tyler am impresia ca il stiu de undeva.imi puteti da o lista cu toate filmele in care a jucat? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ThinkPink a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/actori/michael-trevino-50133/
aici ai tot despre el
fundita?:D
si eu am avut acelasi sentiment, cred ca l-ai vazut in filmul "frumoasele de la laptarie"

9 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Astea sunt:
1. The Factory (2011) (in productie)... Tad
2. Love Finds a Home (2009)... Joshua
3. The Vampire Diaries (Serial TV) (2009)... Tyler Lockwood
4. Austin Golden Hour (2008)... Jake
5. Cane (Serial TV) (2007)... Jaime Vega
6. Cow Belles - Frumoasele de la laptarie (2006)... Jackson Meade

Răspuns utilizator avertizat
| ThinkPink a răspuns:

@dyana
a avut rolul; lui jackson meade, baiatul ala care s-a indragostit de sopra mai mare, nu mai stiu cum o chema pe ea

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

@alexandrapreda filmul frumoasele de la laptarie e de la disney ce rol a avut?

| GnnAndra a răspuns:

A jucat in "Frumoasele de la Laptarie". Si mie mi se parea asa cunoscut, pana am cautat despre el pe cinemaRX.ro care este cel mai bun site despre filme [parerea mea]. In filmul asta mai joaca si aia care a jucat in Twilight. "Angela". O seara buna kiss

| aLaMic a răspuns:

Salut, uite aici http://www.imdb.com/name/nm1824751/
si te uiti la filmography:)
sper sa te ajute

| bumblebee_1862 a răspuns:

2010 The Factory Tad Film
2009 -present The Vampire Diaries Tyler Lockwood Regular Cast
2009 CSI: NY Gavin Skidmore Guest star
The Mentalist Brandon Fulton Guest star
Love Finds a Home Joshua TV Movie
CSI: Crime Scene Investigation Dave Henkel Guest star (episode Turn, Turn, Turn)
2008 Austin Golden Hour Jake Guest star
90210 Ozzie Cardoza Multi-episode guest arc
2007–2008 The Riches Brent Guest star
2007 Cane Jaime Vega Guest star
2006 Bones Graham Hastings Guest star
CSI: Miami Matthew Batra Guest star
Cold Case Zach Guest star
Without a Trace Carter Rollins Guest star
2005–2006 Commander in Chief Kevin Regular cast
2006 Cow Belles Jackson Meade Film
2005 Charmed Alastair Guest star
2005 Summerland