| LenaleMinato a întrebat:

Intrebare pentru fanii vampire knight big grin
cu cine vreti sa ramana yuuki? cu zero sau cu kaname?

Răspuns Câştigător
| Artemesia a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa ramana cu Zero, asta e parerea mea.
Imi pare acest cuplu mai reusit, iar personajul Kaname nu-mi place deloc, habar n-am de ce...

11 răspunsuri:
| AAAA31 a răspuns:

Cu Zero normal, cu kaname nu poate ramane pentru ca e fratele eihappy

| Artemesia a răspuns:

Mersi kiss
Apropo, ma bucur tare mult ca si voi aveti cam aceleasi pareri ca si mine!winking

| LenaleMinato explică:

Ceee?,kaname o sa se comporte urat cu yuuki? hypnotized

| fffandreeea a răspuns:

Zero:X

| YuukiYou a răspuns:

Zero normal! :X nu doar pentru ca e preferatul meu si il ador love struck laughing dar si deoarece kaname, desi se poarta frumos cu ea deocamdata, are o latura ascunsa destul de intunecata... zero cu siguranta o va iubi mereu si va avea grija de ea big grin
cica la vampirii cu sange pur e normal sa se casatoreasca fratii intre ei, dar pentru yuuki care a trait pana acum ca om sigur e ceva foarte ciudat, oricat de mult l-ar iubi pe kaname
plus ca eu ma mai gandesc la o chestie: e posibil ca yuuki sa creada ca e indragostita de kaname, dar de fapt sa se fi simtit atrasa intr-un fel de el doar pentru ca sunt frati thinking am vazut asta in multe filme laughing

| fdhgcvnb a răspuns:

ZEEEEEEERRROOOOOO!
cand am vazut ce intrebare ai pus,nici nu mai stiam cum sa-ti raspund mai repede!laughinglaughinglaughing)
dar oricum stiu ca va ramane cu kaname,pentru ca de fiecare data cand imi plc un personaj in vreun anime,film,serial sau emisiune,ori moare,ori pierde fata,ori devine malefic,ori ceva in genul asta. -.-' sadsadsadsadsadcrying
mi-as dori din toata inima sa il aleaga pe zero,insa va ramane cu kaname sad
tu cu cine ai vrea sa ramana?
dar nici nu stiu dc te mai intreb-e clar-cu kaname, nu-i asa?sad -.-'
ei bine, fiecare cu opiniile lui
imi spui si mie cand apare sez trei si unde sa il urmaresc-un link ceva-daca il vezi inaintea mea?
merci muult:X:X:X:X
loooooove zeroo:X:X:X
happy

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Kaname tongue e mai aratos si mai misterios. dar am uazit ca o sa incepe sa se comporte urat? cu yuukitongue

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Cu Zero. Yuuki s-ar potrivi mai bine cu Zero. love struck love struck
Si...din cate se pare, majoritatea care au raspuns la aceasta intrebare sunt de aceeasi parere. love struck love struck

| Moniix0 a răspuns:

Mie mi - ar plăcea enorm să rămână cu Kaname love struck. Aş vrea şi sezonul 3 puppy dog eyes. Sper că va fi pentru totdeauna cu Kaname :X

| AcAd3Leeee a răspuns:

Cu Zero...Asta cred ca este sigur. Insa kaname ala aduce niste intrebari Care nu au raspuns ptc i-a spus lu yuuki ca ea a fost facuta ca sa ii fie sotie.Phoy copiii se fac ca sa se casatoreasca intre ei... Apoi intre Zero si Kaname sunt niste probleme de cand erau ei mici. Apoi Zero a protejat-o mereu pe yuuki intimp ce kaname se juca sah.Acum daca kaname nu ar fi readus simturile de vampir a le lui yuuki probabil ca Zero nu ar mai fi trebuit sa o ucida pe yuuki.Si din toate aceste intrebari si raspunsuri Zero iese ca ar fi bun pentru yuuki acum trebuie sa vedem sezonul3.