| Sky_6013 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii serialullui "Vampire Knight". Deci, nu am prea inteles: la inceput Yuuki era indragostiti de Kaname, dar dupa a aflat ca e fratele ei, dar crede-am ca erau indragostiti. Oricum mai e si Zero la mijloc. Poate sa imi explice cineva, Yuuki pleaca cu Kaname. dar il mai iubeste ca.frate...sau ca baiat? Sau se va clarifica tot in sria 3laughing? Multumesc aniticipathappy.

Răspuns Câştigător
| LyllyAnya a răspuns:

Eu inca nu an vazut sezonul 3, dar cu siguranta ea a plecat cu Kanama pentru ca il iubeste ca baiat, altfel ar fi ramas cu Zero nu crezi? Ocum pentru a fi pe cat posibil de siguri ar trebui sa urmarim sexonul 3 pe care eu una nu l-am gasit inca.