| Doomnezeu123 a întrebat:

Iti place The Walking Dead? Argumenteaza

4 răspunsuri:
| iowa a răspuns:

Este un serial foarte bun.machiajul pentru zombi si storia.la inceput faza cu spitalul a fost luata di alt film "28 Days Later..." tot un film cu zombi bine realizat.acum sa vedem ce se intampla in sezonul urmator fara Shane.

| Doomnezeu123 explică (pentru iowa):

Nu prea poti sa-i acuzi de neoriginalitate.Seria este inspirata din benzile desenate cu acelasi nume, lansate in 2003 iar "28 days later" este lansat in 2002. Poate scriitorii au preluat ideea cu spitalul.

| thecakeisalie a răspuns:

Da. Cui nu-i plac serialele cu zombi bine realizate? happy

| Doomnezeu123 explică (pentru thecakeisalie):

Chiar sunt curios care e bugetul per episod fiindca e mai bun ca multe alte filme cu zombi.