| Mentaaaaa a întrebat:

Itrebare pentru fanii The Vampire Diaries daca Klaus rupe blestemul Damon devine si el varcolac si vampir in urma muscaturii de varcolac?

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

@BabySweet:Ce vorbesti tu acolo? =]] pe Damon nu l-a muscat Klaus =]] ci Tyler si nu era transformat complet. E posibil sa devina hibrid,dar banuiesc ca nu se va ajunge la asta pentru ca ei o au pe Boonie si va interveni cu ceva si sigur nu va rupe blestemul. Oricum, nu stim ce ne rezerva ultimul episod, asa ca vom vedea vineri ce se intampla.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu se stie!
vom vedea vineri happy

| LauraMB a răspuns:

Hei copii damon nu a fost muscat de klaus ci de tylerwinking
nu se stie cum va scapa damon dar va scapa:Xvedem vineri:*:*

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cand Damon a fost muscat,Klaus era doar vampir, deci sunt sanse sa nu pateasca nimic, dar e posibil si sa devina si el hibrid.
P.S Exista sanse sa si moara.vampir muscat de vampir.

Nu stiu ramane de vazut :d funda?

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Asta da intrebare!
Una e sigura: DAMON nu moare!
Eu as crede ca da...

| theblackstar a răspuns:

Nu se stie insa episodul 21 apare vineri si vom vedea atunci... oricum eu abia astept episodul sunt un mare mare fan am vazut toate ep postate pana acumwinking happy