| Sara2 a întrebat:

Iubiri secrete vs pariu cu viata? ce preferati?

24 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pariu cu Viata m-a dezamagit cand Vlad si Raluca au fost impuscati mortal si n-au murit...Nu ca Iubiri Secrete ar fi mai realist.dar e mai amuzant..nu sunt atatea plansete de adolescenti!

| blackcat99 a răspuns:

Iubiri secrete, pentru ca este mai realistic, despre viata reala, nu despre niste adolescenti care se plimba pe strada si incep sa cante din senin straight face

| floryynnel a răspuns:

O carte buna/un film, nu as alege intre cele 2, eventual Cu un pas inainte mi-a placaut foarte mult, cred ca amandoua, cat timp nu duce la dependenta totul e bun

| Acasel a răspuns:

Pariu cu Viata. Iubiri Secrete=Sex/pariu cu viata=distractie, amuzament, divertisment,

| cristianfrunza a răspuns:

Mai bine o carte big grin laughing

| VadTot a răspuns:

Mai bine un film Buun decit aceste emisiuni de duzina de umplutura sa si umple ei spatiul de emisie si atita totlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looney Tunes.

| frikk a răspuns:

Nici unu-l

| AlexandraPrincess a răspuns:

Eu ambele! Ma uit si la pariu cu viata si la iubiri secrete(acum am inceput sa ma uit la pariu cu viata) la iubiri secrete m-am uitat toate sezoanele!

| Nymeria a răspuns:

Iubiri secrete

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

In pui mei da stiu ca asta nu se mai difuseaza

| lovemusic605 a răspuns:

Pariu cu viaţa, logic! love struckwinking

| MyPassion a răspuns:

Iubiri secrete :X >

| AndreiB96 a răspuns:

Pariu cu viata, pentru ca sunt mai apropiati de varsta mea si pare mai real tongue

| frozanglobe a răspuns:

Iubiri secrete :X

| davidescu88 a răspuns:

Pariu cu viata e un ****. iubiri secrete prefer

| дℓÿčέ a răspuns:

Mickey Mosue! ( Nici`una, iți ocupa timpul degeaba. Ieși afara, citește o carte. Mult mai distractiv. Nu toate prostiile de la tv.

| djingeras a răspuns:

Pariu cu viata e mult mai captivant

| BanuAlexuta a răspuns:

Pariu cu viata happy

| fllory a răspuns:

Pariu cu viata :X:X:X:X
Pe bune, nu se compara cu nimic altceva!

| Invidioshelly_Shelly_1992 a răspuns:

Ba nu, este o intrebare buna, aa ma uit la iubiri secrete dar cred ca si pariu cu viat sunt faini, dar nu am timp pentru ei, big grin

| Wickedgame a răspuns:

Pariu cu viata. Normal. Macar adolescentii au ceva de invatat da la asa un serial.
Nu prostia aia de "film". Nici macar actorii nu joaca bine. Nici nu trebuia sa faci o asemenea intrebare. laughing

| Coman_Delia_1996 a răspuns:

Iubiri secrete aleg. Pariu cu viata e o panarama tongue

| Ioana_Camelia_Fistea_1981 a răspuns:

PARIU CU VIATA!