| totulesteverde a întrebat:

K nu am prea inteles sfarsitul filmului :"Pirates of the Caribbean on stranger Tides". Deci misionarul ala(Philip.cred) a eliberat-o pe Syrena. Dar nu am prea inteles dc l-a luat cu ea in apa.Pt ca-l iubea si vroia sa-l vindece sau pentru ca vroia sa-l manance?laughing

1 răspuns:
| Ukraineanu a răspuns:

Da a fost cam seaca faza aia, pana la urma a dat de inteles ca sirena l-a fost scos din acea incurcatura, plus ca el era si putin ranit. Ne-a dat de inteles ca il salveaza, il vindeca!