| ピンク a întrebat:

Konban wa, TPU! Ce parere aveti despre anime-ul Kuroshitsuji? Nu l-am vazut inca, dar vreau sa il vad in vacanta de vara, doar ca am vrut sa stiu daca merita vazut. Fundita! ^.^

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

Merita! Este un super anime. Eu citesc din manga si il vad pe peteava :d ti-l recomand. Funda?

3 răspunsuri:
| DealerTijei a răspuns:

Hmm pare interesant o sa ma uit la ceva episoade in seara asta si o sa iti spun daca merita sau nu in juma de ora revin cu un raspuns mai clar

| DealerTijei a răspuns:

Hmm pare interesant in juma te ora iti dau un raspuns mai clar ma uit si eu la 1 episod sau 2 si iti spun daca merita si de ce mi se pare mie tongue

| DealerTijei a răspuns:

Gata m-am uitat si e sinistru dar in acelasi timp misto meritabig grin