| FCBayernMunchen a întrebat:

La care sa ma uit Texas Chainsaw Massacre, cild`s play sau nightmare on elm street (care e mai horror?) funda!

Răspuns Câştigător
| Anamarryi a răspuns:

Pai, Texas Chainsaw Massacre e un film foarte bun,cu creime,masacre, dupa cum ii spune numele, si eu l-am vazut.Child's play e un film clasic, super tare, am vazut toate partile(de vreo 4 ori) si nu ma satur niciodata de el si ultimul nu l-am vazut dar imi place titlul, e inspirart.Eu,daca as fi in locul tau m-as uita la CHILD'S PLAY!big grin.Dar se difuzeaza toate azi, sau vrei sa le vezi pe net, online? Sper sa-ti fie de folos raspunsul! FUNDA PLZ!winking

| FCBayernMunchen explică (pentru Anamarryi):

Cum ti se pare a nightmare on elm street? ai primit funda

| Anamarryi a răspuns (pentru FCBayernMunchen):

Mda! Se pare ca am primit funda! Uraaaaaaaa! Si vroiam sa zic ''inspirat''!(la asta te refereai nu?) Apropo, multumesc ca mi-ai zis! La inceput nu m-am dat seama la ce te referi dar m-am desteptat pe parcurs!laughing

5 răspunsuri:
| Angellx3 a răspuns:

Texas Chainsaw Massacre

| Nanami利 a răspuns:

Texas Chainsaw Massacre mi se pare mai horror.Dar si child`s play e foarte fain si horror.

| Nedelcu_Andreutzza_1995 a răspuns:

Texas chainsaw massacre dar mie mi s-a parut si nightmare on elm street harror.