| Reek54 a întrebat:

La cate episoade a ajuns serialul "Tanar si nelinistit"?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Stiti ca Tanar si Nelinistit nu e cel mai lung serial... http://tvpedia.org/......erial.html la episodul 3979 cred ca a ajuns tanar si nelinistit, dar in USA episoadele sunt cu 5 ani inainte. Canalul pro tv transmite in 2010 episoade din 2005, distanta dintre episoadele difuzate in Romania şi cele difuzate in SUA este de cinci ani.Numarul total al episoadelor este de 9460 la data de 23 iunie 2010 in USA.

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Cred ca acum are vreo 11000.
E longeviv serialul..., dar e si interesant.

| Uilula a răspuns:

La 3979 Funda?

| gabrielutzu a răspuns:

La al 475478586596956947262626723 episod, si nici nu au de gand sa se opreasca! Cica vor sa prinda si sfarsitul lumii...

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

3976 cred ma uit dar nu am mai tinut cusur bafta funda?!

| AdrianaRoșu a răspuns:

4000 de episoade thinking