| Denlove a întrebat:

La ce film sa ma uit in seara asta? Unul de comedie sau animatie, dar nu f. lung. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Bună! Eu aş prefera un film de animaţie happy Ăsta este un film nou, care de abia a apărut :d ( Mr. Peabody & Sherman) -2014- care ţine 92 de minute :d sau poţi să te uiţi la
The Pirate Fairy (2014)-Clopoţica şi Zâna Pirat- care ţine 78 minute
Sper că am fost de ajutor! :***

| Denlove explică (pentru ZâmβέŤ):

Mersi f. mult, chiar as vrea, dar unde sa le gasesc?

9 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Spirited Away. La recomandarea unui prieten l-am văzut recent şi nu-mi pare rău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norbit

| Notyourbusinesskid a răspuns:

The Croods

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Sex drive! Very funny!

| Denlove explică (pentru MiKutzelu34546):

Dar fara prostii...

| MiKutzelu34546 a răspuns (pentru Denlove):

Nu e cu prostii laughing

| Denlove explică (pentru MiKutzelu34546):

Okwinking

| Marina_Adelina_2000 a răspuns:

Alvin si veveritele...Este un film minunat si poti alege dintre cele 3 parti puppy dog eyes Funda? puppy dog eyes