| justfriend a întrebat:

La ce seriale m-as mai putea uita care sa-mi placa? Fara Game of thrones,Teen wolf,Pretty,American horror story,The walking dead,Dexter,The mentalist, Da Vinci's Demons.As vrea seriale precum Teen wolf mai mult sau Pretty.Pe toate mentionate mai sus le-am vazut.

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, TVD, The Originals, Bitten (2013),From Dusk Till Dawn: The Series,Nowhere Boys,Gossip Girl,The O.C.,Awkward, Finding Carter, Love Child, Red Band Society, The Red Road, The 100, Arrow,The Flash, Wayward Pines, Under The Dome, Banshee/f.bun, Scorpion, Outlander (2014),Salem,etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Reaper
Spartacus
Doctor Who
Baby Daddy. Vizionare placuta!

| Sociopat a răspuns:

Shameless, House Of Cards, Psych, The Office, Peaky Blinders, Sons Of Anarchy, Daredevil, True Detective, Fargo, Silicon Valley, Orange Is The New Black

| Alexandraaq a răspuns:

The vampire diaries,
Behing human,
The secret circle,
True Blood,
Gossip Girl,
Buffy The Vampire Slayer,
The Secret Life Of The American Teenager,
Beautiful Creatures sau Twilight - dar nu e serial, ci sunt mai multe filme!

| corinelmik a răspuns:

House of cards,Agents of shield,grimm, Hannibal, mad man, Once upon a time, si ceva care s-ar putea sa-ti placa-Orphan Black.Le poti urmarii online pe http://www.filme-seriale.org/

| madalina_9836 a răspuns:

The secret circle

| Ralluca78 a răspuns:

Star Crossed. Dupa parerea mea este un film genial.Nu este ca Teen Wolf dar este unul la care merita sa te uiti si nu te vei plictisi.Este un serial la fel ca Teen Wolf cu 13 episoade

| Devona1012 a răspuns:

Eu mă uit la The 100, The vampire diaries.
Sau SUPERNATURAL şi gen pretty este Eye Candy dar a fost anulat