| 0PopaPorno a întrebat:

Legat de Xmen Days of the future past. Xavier nu era mort? Magneto nu-si pierduse puterile? Sau cum? Eu n-am inteles, asta gen ar fi trebuit sa fie primul film si apoi sa apara restul?

1 răspuns:
| qkaps123 a răspuns:

Deci, in filmul cand la injectat pe magneto la sfarsit la film il arata pe magneto in parc jucand sah singur, chiar in ultimele secunde din film magneto a miscat pionu putin. big grin
iar cu xavier cred ca sau zapacit cel care a scris scenariul.