| Maria_Oana_2000_sxEx a întrebat:

M.am uitat la un film mai de mult si nu mai stiu cum se numeste, poate ma ajutati voi.Este vorba despre o fata care se muta si cunoaste un baiat care tine o fata prizoniera deoarece seamana cu sora lui (sora lui a murit) si crede ca este ea.Si la fata care s.a mutat vroia acelasi lucru sa o tina sechestrata deoarece semana cu sora lui.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

House at the End of the Street (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/house-at-the-end-of-the-street-567249/

| Maria_Oana_2000_sxEx explică (pentru faramatania):

Multumesc mult! :*

| faramatania a răspuns (pentru Maria_Oana_2000_sxEx):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.