| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Ma puteti ajuta... Ce filme frumoase vor fi astazi si zilele urmatoare la TV? Ma refer la filme deosebite... M-ar interesa filmele de astazi de pe orice canal doar sa fie interesante.Doar ca daca sunt si maine filme interesante mi le puteti spune.
Multumesc mult de tot
fundita pentru cele mai multe filme:X

Răspuns Câştigător
| AlexissMla a răspuns:

Maine va fi un film foarte frumos pe Pro TV de la ora 11:45 -Iisus din Nazareth :x Si va fi tot maine Iisus din Nazareth tot la Pro TV doar ca de la ora 15:45.La ora 20:30 va fi Semnul Mortii (pe Pro TV).
Miercuri la ora 13:45 va fi Comoara din insula(pe Pro TV)
Vineri va fi Dansez pentru tine de la 20:30 (pe Pro TV)

Aaaaa...si in fiecare zi va fi Iisus din Nazareth(Luni-ora 15:45 doar o data, Marti-ora 11:45 15:45 de doua ori pe zi, Miercuri-11:45 15:45 de doua ori pe zi, Joi-11:45 15:45 de doua ori pe zi, Vineri-11:45 16:00 de doua ori pe zi).

Prima TV: http://www.primatv.ro/program

Sper ca te-am ajutat :* :X
(Sper ca iti plac filmele si ca te-am informat cand este filmul cu Iisus;), daca nu imi pare rau :) )

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Monicaツ a răspuns:

Http://tv.acasa.ro/ uita-te aici:)

| crissstina a răspuns:

Frate ai net? Daca da, cauta programul tv, ce e atat de greu?