| Sopphiiiiie a întrebat:

Ma puteti ajuta?:-d. Am niste intrebari legate de Jurnalele Vampirilor 3 love struck
Ce o sa se intample cu Stefan` :o?

In sezonul 3 din jurnalele vampirilor

O sa fie acum de partea lui Klaus. sau o sa fie iar ca inainte `?

si cu Elena`. o sa se indragosteasca de DAMONN`? :-d

Si am aflat ca o sa apara adevarata Petrova...

Ea cine dracuu mai e laughing?
Si in ultimul episod din sez. 2 [ adica ep. 22]. Aparusera Vicky si Anna. in fata resprectiv spatele lui Jeremy [ fratele Elenei].
Ce e cu asta`?
Va rog Hellpp love struck puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| HpqLoveYou a răspuns:

Stefan nu e de partea lui Klaus, dar nici ca inainte nu va mai fi.El va incerca din rasputeri sa scape de Elena si de Damon. Dupa cate stiu eu Da, dar cu toate acestea tot pe Stefanil va iubi.Nu imi amintesc despre aceasta Petrova dar voi cauta. Bonni atunci cand l.a adus inapoi pe Jeremy a deschis poarta spre taramul spiritelor [sau eva de genulbig grin] si asa au inceput sa apara spiritele acelea. Dar daca distrug medalionul Elenei totul va fi [aproape] ca la inceput.

| Sopphiiiiie explică:

Nu... nu mai stiu sigur unde am citit...
si.
Petrova este.un alt vampir.
care seamana cu Katherine si cu Elena straight face

| euAly a răspuns:

De fapt Petrova este Katerin, dublura Elenei

| secretflower15 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor inca se filmeaza,si nu au aparut inca toate episoadele,dar Anna vrea sa il ajute pe Jeremy pe cand Vicky vrea sa o omoare pe Elena dar nu poate pentru ca este fantoma, dar o sa iceapa sa i se arate lui Matt si el o va ajuta sa devina reala, iar cand afla ce vrea sa faca de fapt o sa o faca fantoma din nou cu ajutorul lui Bonnie inaine sa-i faca ceva Eleneiwinking.
Nu mai stiu sigur, dar cred ca Petrova e sora lui Klaus de care Stefan se indragostise in trecut.Iar despre Stefan chiar nu stiu daca va mai fi ca inainte dar parerea mea e ca DA happy. Damon sigur se indragosteste de Elena, dar si ea il ibeste putin (Apropo in viata reala Elena e cu Damon-cauta pe youtube).De aici nu mai stiu decat ca o sa vina un vampir foarte fortos care o sa o omoare pe Katherine si pe Klaus-pe vampiru asta il cheama Michaell. Abia astept sa apara urmatoru episod :X:X:X pls funda!