| Sopphiiiiie a întrebat:

Ma puteti ajuta?:-d. Am niste intrebari legate de Jurnalele Vampirilor 3

Ce o sa se intample cu Stefan` :o?

In sezonul 3 din jurnalele vampirilor

O sa fie acum de partea lui Klaus. sau o sa fie iar ca inainte `?

si cu Elena`. o sa se indragosteasca de DAMONN`? :-d

Si am aflat ca o sa apara adevarata Petrova...

Ea cine dracuu mai e?

Si in ultimul episod din sez. 2 [ adica ep. 22]. Aparusera Vicky si Anna. in fata resprectiv spatele lui Jeremy [ fratele Elenei].

Ce e cu asta`?

Va rog Hellpp puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Diianna05 a răspuns:

Da Stefan e de partea lui Kalus acum, cat despre Vicky si Anna Jeremy poate sa vorbeasca cu ele datorita faptului ca atunci cand Bonnie a facut vraja sa.l readuca la viata a deschis portita spre lumea cealalta. Petrova nu stiu cine ar putea sa fiethinking poate va aparea in urmatoarele episoade ca pana acum nu a aparut doar Rebecah, sora lui Klaus.
Intre Elena si Damon nu e nimic oficial deocamdata, dar se vede ca simte ceva pentru el...