| PatriAli a întrebat:

Ma uit la The Vampire Diaries si la Pretty little liars dar pana apar ep noi mai este mult si momentan nu mai stiu la ce serial sa ma mai uit, vreo ideee? Da funda pentru cel care imi place cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| 7Mary7 a răspuns:

Lost si Grey's Anatomy!

4 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.

Pai eu ti le recomand pe:

-Supernatural
-The Lying Game
-Lost Girl
-Gossip Girl
-Heroes
-True Blood
-Teen Wolf

Toate sunt foarte reusite si merita vizionate, ca sa iti faci o idee poti citi o descriere ca sa vezi despre ce e vorba in fiecare, te poti uita pe v play, iti faci cont si le vezi subtitrate.Eu le-am vizualizat pe toate si ma declar multumita de fiecare in parte si nu pot alege dar pentru mine cel mai tare ramane The Vampire Diareshappy!

| ZambetDeGheata a răspuns:

Iti recomand si eu "The Secret Circle"happy dar si "10 Things I hate about you" si "Doctor Who" daca iti plac SF-urile. Sper sa te ajute

| Emonika_6042 a răspuns:

The Secret Circle

| mikychris a răspuns:

Criminal minds
House M. D.
Alcatraz