| Daria a întrebat:

Ce serial va place mai mult: Pretty little liars sau The vampire diaries? Argumentatilaughing.

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Tie care iti place? mie mai mult primul. si ma intreb daca va mai continua. nu stiu cum a stat ca audienta. hainele erau grozave si nici la sfarsitul sezonului nu am inteles daca alison e in spatele tuturor mesajelor sau e totusi moarta. inca nu inteleg mare lucru adica ma surprinde de fiecare data. al 2 lea e violent si crud. as rezolva problema. pe elena ca damon si pe stefan ca katerine. primul e mai real. desi in aman2 serialele e o rautate pe care inca nu am intalnit o in viata reala.

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

TVD e bestiallove struck

| SugarAndSpice a răspuns:

The vampire diaries... Mi se pare mai captivant. Mai NUSTIU... E pe genul meu