| OneLove_2406 a întrebat:

Mai apare camp rock 3?

5 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Nu cred ca va aparea si camp rock 3 fiindca camp rock 2 chiar si foarte asteptat nu a multumit fanii din fata camerelor. Acelasii lucruri s-au intamplat si la Jonas Brothers -Jonas L.A.

| Miranda29 a răspuns:

Se pare ca Jonas vrea sa fie dar asta nu depinde de el ci de disney daca mai vor sa faca

| Cioxan a răspuns:

Inca nu s-a hotarat nimic! nu e nimic planuit pentru. viitorul apropiat! doar se presupune ca ar trebui sa apara si partea a 3-a!

| happykill a răspuns:

Nu,abia a aparut camp rock 2... dar cred ca o sa se difuzeze si camp rock 3... asta daca vor sa continue distribuirea filmului. oricum daca se difuzeaza va aparea la anul