| Lilly_5848 a întrebat:

Mai demult pe Jetix, dadea Jetix Cinema. si era un film cu o tipa care vindea parfumuri intr-un mall, si parca si-a scris o lista cu dorinte. care se implineau rand pe rand, si parca s-a indragostit de Craciun de un tip bogat, care avea un copil. Stie cineva cum se numea filmul acela? Dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost acest film duminica, pe la ora 11. Se numeste,, Scrisoare pentru Mos Craciun", il gasesti pe net dublat sau subtitrat! Vizionare placuta si sarbatori fericite!