| Natashha a întrebat:

Mai urmareste cineva grey's anatomy? Se pare ca au inceput cu difuzari remarcabile...

7 răspunsuri:
| dedede003 a răspuns:

E unul dintre cele mai bune seriale ale momentului, iar sezonul asta promite

| YumixCupcake a răspuns:

Si eu ma uit. Sunt la sezonul 8.

| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Da, eu mai urmăresc acest serial. Cele mai faine au primele 3 sau 4 sezoane, după din ce în ce mai slăbuțe...Acum...nu e nimic special sau ceva impresionant, nici difuzări remarcabile, dar mai bune decât altele!

| DanAmarandei a răspuns:

Pai am ajuns la sezonul 8 ep. 9. Au mai aparut?

| paulx94x a răspuns:

Serialul e foarte bun, mie imi plac toate sezoanele, mai ales primele 5, pacat ca nu mai e izzie dar oricum imi place. :X

| deedi9 a răspuns:

Da, imi place f mult. Mi-au placut toate serialele care s-au filmat pana acum...Si da, se pare ca au inceput cu difuzari remarcabile!

| deea857 a răspuns:

Eu astazi am vazut episodul 10 din sez 8.