| ZraphaelaZ a întrebat:

N urmatorul episod din pariu cu viatacu cine e anca cuplata si cu cine este accidentul de masna

3 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Eu cred ca Anca nu e cuplata pur si simplu incerca sa-l faca gelos pe Vlad cu Mugurel.Cat despre accident nu stiu cred ca Andrei

| SmileyyXD a răspuns:

Anca il face gelos pe Vlad cu "Mugurel", nu cred ca Anca ar fi intr-adevar cu el si in masina nu avem de unde sa stim...din cate stiu eu andrei are masina rosie si in secvente parca sunt doua negre sau una neagra si una gri

Răspuns utilizator avertizat