| iloveyouandreea a întrebat:

Naruto ramane cu sakura sau cu hinata si in ce epoisod arata dau funda?

Răspuns Câştigător
| Madalovenar a răspuns:

Inca nu se stie sigur.Creatorul anime al lui Naruto a spus ca nu are de gand sa bage prea multa dragoste in anime dar poate msi exista sterante. Oricum, nimic nu-i sigur.Si DJsPeaKmlxeR, hinata a post ucisa de pain prin episodul 170 si ceva dar sakura a ajuns la timp cu restul prietenilor si a salvato folosind puterile ei de medic ninja.

4 răspunsuri:
| Schmuky a răspuns:

Hinata este in viata, si parca in ep 206, sau ceva de genu asta apare sakura si naruto...

| TeamRo a răspuns:

Nu a fost ucisa de Pain,este in viata,inca nu se stie cu cine va ramane, daca va ramane... uite, te poti uita aici la episoade: http://anime-ro-sub.net/

| asdasasasas a răspuns:

1)nu va fi cu nici una sakura va ramane cu el doar in echipa pentru ca sasuke pleaca
2)hinta a fost ucisa de painhee hee

| asdasasasas a răspuns:

1)nu va fi cu nici una sakura va ramane cu el doar in echipa pentru ca sasuke pleaca
2)hinata a fost ucisa de painhee hee