| DenisaBiancaXD a întrebat:

Buna cu cine ramane Naruto oare cu Sakura sau Hinata cea mai buna explicatie funda.

Răspuns Câştigător
| laress a răspuns:

Am citit toate comentarele voastre si una este chiar sadica sa moara Sakura Sasuke la sfrsit nu-i chiar o idie buna si plus de asta in rolu principal este si sakura si sasuke fara ei n-ar fi fost o poveste si daca va amintiti voi sakura i-a zis lui naruto cal iubeste pentru casal faca pe naruto sai ea povara aia casal aduca pe sasuke in napoi si plus de asta can ei doi se intlnesc adica naruto si sasuke sakura spune ca trebuie sa aiba incredere in naruto si sa se bazeze pe neruto uitati-va si o sa vedeti deci sakura tot pe sasuke il iubeste in continuare eu unu nu stiu cu cine sa zic sa fie naruto imi place si de hinata si de sakura chiar si eu pana si eu mi-as dori sa fie naruto cu hinata dar vom vede la urmatoarele episoade ce se va intmplaamajuns pana la episodu 270 de abia astept urmatoarele sa vad ce se intmpla si asta-i parerea mea mersi

| HikariAi a răspuns (pentru laress):

Treci mai mult pe la scoala...

19 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Ceau!
Eu cred ca Naruto va fi cu Sakura.La inceputul seriarului Naruto Shippuuden, Sakura tot il batea si tot isi,, batea joc,, de el, dar cand Naruto a salvat satul Sakura se uita cu altii ochii la el si nu mai il face pe Naruto de rusine.Dar eu cred ca s-ar putea sa fie Naruto cu Sakura, Bafta sa ai incontinuare. Ceau

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Cu Hinata.este drăguță, a devenit puternică, îl plăcea de mult pe Naruto.Ca imagine se potrivesc perfect, dar caracterele sunt total diferite.
P.S. Data viitoare învață să alegi o categorie (Conversații/timp liber/filme&Seriale)

| Giulia97Anna a răspuns (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Mda totul vesel si frumos numai ca ai omis un lucru, Naruto n-o iubeste pe Hinata.Naruto este foarte indragostit de Sakura si cred ca ar face orice pentru ea, este si un film in care Naruto vorbeste cu o fata si ii spune ca el iubeste o fata pe nume Sakura, si ca o va proteja mereu, chiar daca ea nu-l iubeste.Numai stiu cum se numea filmul.

| BeastMaster a răspuns:

Daca ar fi sa ramana cu vre una aceea ar fi Hinata, a aflat pana la urma ca il iubeste si inca din primul sezon cand erau mai mici erau cateva scene oarecum romantice. Cu Sakura chiar nu cred ca va ramane...

| adisuper a răspuns:

Poate se întâlneşte cu o fată pe la episodul 700(am zis la nimereală, nici nu ştiu dacă există) şi va rămâne cu ea laughing)

| IAmAFreak a răspuns:

? Probabil va fi cu Sakura, chiar de la inceput a spus ca o place, iar Kishimoto a facut-o pe Sakura "vedeta" feminina. In Shippuden aceasta se schimba si il vede cu alti ochi pe Naruto, si uneori da semne ca la-r placea.
Totusi, eu as dori sa ramana cu Hinata. Ea la placut de cand erau mici, pentru puterea si curajul lui, pentru caracterul lui de a nu se da niciodata batut. In Shippuden, in lupta cu Pain, chiar ii spune ca il iubeste, dar probabil Naruto nu-si mai aduce aminte sad
In concuzie vreau sa ramana cu Hinata, e personajul meu feminin preferat, si chiar m-as bucura daca ar ramane cu ea. Nu am nimic cu Sakura, dar nu o prea agreez :p

| PlasticMoon a răspuns:

Pai cred ca va ramane cu siguranta cu Naruto.Bine nu neaparat sa fie impreuna.Parerea mea e ca Sasuke nu se va intoarce inapoi dar sa vedem cu ce ne va surprinde Kishimoto.

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Pai se crede ca sakura si sasuke mor in final iar naruto se casatoreste cu hinata si devine hokage

| qpDarkD a răspuns:

Naruto ramane cu hinata eu sunt doar la ep 311 ultimul care a aparut dar m-am documentat naruto dupa castigarea razboiului ramane cu hinata si o sa aiba rinenganul lui sasuke pentru ca a aflat de intentiile lui obito si i-a dat ochii lui iar sasuke moare de sakura nu stiu daca moare dar stiu ca in timpul razboiului naruto a folosit puterea lui kyubi pentru a da forta armatei si il infrang pe obito si distrug jinkurici dar in unele cronici facute continuarea naruto are un baietel cu hinata si am un prieten care se uita la el in engleza pentru ca aproape sunt toate ep si ramane cu hinata

| Giulia97Anna a răspuns (pentru qpDarkD):

Daca Hinata ii spune lui Naruto ca il iubeste, asta nu inseamna ca vor fi un cuplu.Eu nu cred ca Naruto o iubeste, o vede doar ca pe o buna prietena.In plus Naruto este indragostit pana peste cap de Sakura.Iar in Naruto Shippuden Sakura va incepe sa-l priveasca pe Naruto cu alti ochi.Cand se va uita la el, va rosii si va spune ca e dragut s-au ceva de genul.Eu cred ca pe Sasuke, l-a placut doar pentru aspectul fizic.Nu mai zic ca Sasuke va incerca sa o omoare pe Sakura fara remuscari, iar Naruto o va salva.Pe zi ce strece Sakura nu-l va mai iubii pe Sasuke.Eu imi doresc foarte mult ca Naruto si Sakura sa formeze un cuplu, in plus nu o prea agreez pe Hinata.Este prea timida, ma mir cum de i-a spus lui Naruto ca-l iubeste.

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Din cate am vazut, in ultimul film Naruto e cu Hinata si Sasuke cu Sakura. Acum, nu stiu, poate Kishimoto si-a dorit sa satisfaca ambele tabere si in anime va fi cu Sakura. Eu asa mi-as dori.

| starcicky a răspuns:

Mai tarziu, in shipunden, Sakura ii zice lui Naruto ca il iubeste si ca l-a uitat pe Sasuke. Naruto se supara si ii zice ca uraste oamenii care se mint singuri, apoi Sakura vorbeste cu Kiba si ii cere ajutorul pentru a-l gasi mai repede pe Sasuke. Deci, clar Naruto va fi cu Hinata.

| Desaga_Ruki_1995 a răspuns:

Ideea animeului este sa fie cat mai imprevizibil, asta si vrea masashi kishimoto k noi toti a ne pume mereu intrebari de genul ce se v intampla cu sasuke cu cine v ramane naruto etc etc.deci concluzie indiferent de raspunsuri, mai rezonabil ti se va parea acela care iti convine tie mai multhappy.

| mariogolanu a răspuns:

Din cate vad eu cred ca cu sakura sunt la ep 293 si cred ca cu sakura sasuk nu are cumplus ca sialoatohilui itachi

| lorduladryan199 a răspuns:

Naruto va fi cu Hinata ca am citit ca Hinata Ii spune lui Naruto ca il iubeste in al4lea razboi mondial

| Giulia97Anna a răspuns (pentru lorduladryan199):

Baai,daca Hinata ii spune ca-l iubeste pe Naruto asta nu inseamna ca vor fi impreuna. Naruto o iubeste pe Sakura, si sper sa fie asa.Nu vreau ca Naruto sa aiba copii cu byakugan, ci cu ochi albastrii sau poate verzi.

| Crista_Marius_1995 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Ieu sunt cu toate intrebarile tale

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Crista_Marius_1995):

Ce vrei sa zici?