| Seniorita17 a întrebat:

Niste filme Indiene dar comedie sa fie...cine imi recomanda? multumesc:*

6 răspunsuri:
| Cosminutzz22 a răspuns:

Culoarea fericii este un film foarte frumos indian incepe de la 7cred ca nu stiu nu mam mai uitat de mult acum e reluarea filmului(tot)

| nimeeee a răspuns:

Pai am vazut un film de comedie cu un indian! se numeste The Party e foarte tare dar este in engleza si numa el este indian.

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| noqq a răspuns:

Pfff sunt la laptop, cand ma pun la calculator iti zic eu..si daca vrei de dragoste, o sa si plangi la ele...superbe oricum

| barcelona_9855 a răspuns:

Bent it like Beckham