| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Niste idei de filme romantice, comice aveti? Ceva ce v-a placut mult!

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Preferatul meu : "Printesa indaratnica 1, 2, 3" (adica e preferatul meu in materie de film si romantic si comedie).Ca si film romantic (dar are si putina comedie si...cam multa drama big grin)"Ultimul cantec".Imi mai place si "Twilight(1, 2,3, 4)", dar ma bucur ca nu mai sunt obsedata cum eram la inceput.Si,desigur,nu mai e nevoie sa amintesc de clasicul "Titanic" de care nu a spus nimeni niciodata ca nu ii place.

| eu4you a răspuns (pentru eu4you):

Sorry, "Printesa indaratnica 1 si 2"...Nu exista a treia parte.

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Recomand Definetly, Maybe(2008).Comedie romantica.