| Sira a întrebat:

Nu stiti cand va aparea Vampire Knight Season 3?

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

As vrea sa stiu cum a fost acest serialhappy pls pls. care era subiectul?

| Ballet a răspuns:

Nu cred ca va aparea :(.
Multi vor sezonul 3 deci poate o sa-l faca, dar in momentul de fata nu se stie nimic si se spune ca sezonul 2 a fost sfarsitul anime`ului. :(.
Poti citi manga, e mai lunga ca anime`ul:
http://www.onemanga.com/Vampire_Knight/

| Cita a răspuns:

Hey.
Sezon 3 exista doar in manga.Pana va fi si in anime mai trebuie sa astepti.
Pa, pa.

| Mymy_9543 a răspuns:

Pai, nimeni nu stie nimic precis, doar teorii. Dar cel mai precis, e faptul ca anime-ul se termina la ep 13 guilty. Sunt tot felul de presupuneri ca ar incepe in septembie, altele ca v-a incepe in vara anului viitor. Nu vreau sa te amagesc, dar daca vrei, citeste manga, e mult mai detaliata si scenele sunt mai complexe.

| adrypuffy a răspuns:

Salut...
si eu sunt o mare fana vampire knight, sa stai linistita fiindca sezonul 3 a aparut, am vazut cateva secvente din el, in benzi desenate iti voi da siteul: http://www.mangarush.com/manga/vampire-knight/56/p-8. sper ca ti-am fost de ajutor!