| Euforie a întrebat:

Nu stiti ceva seriale coreene care au ca pers. principale pe actorii Lee Min Ho sau Kim Hyun Joong? Dar in afara de City Hunter, Boys over flowers si Playfull kiss.Multumesc!happy
Sterge

2 răspunsuri:
| didixsmile a răspuns:

Lee minho a mai jucat in personal taste si in i am sam iar kim hyun joong a mai jucat in dream high :*:*

| ramonnna a răspuns:

Un serial foarte tare cu lee min ho ar fi preferinte personale,(sau faith care e facut acum in 2012 e un serial vechi de epoca din cate am inteles...e posibil sa gasesti serialul doar in engl)iar cu kim h joong in afara ce cele pe care le.ai precizat nici eu n mai stiu:d; dar oricum poate gasesti mai multe filme cu actorii astia pe blogul lui aniola sau viki...batting eyelashes