| Euforie a întrebat:

Nu stiti ceva seriale coreene care au ca pers. principale pe actorii Lee Min Ho sau Kim Hyun Joong? Dar in afara de City Hunter, Boys over flowers si Playfull kiss.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

I am Sam, Personal Taste, Mackerel Run, Get Up, Can We Refill the Love?

| Euforie explică (pentru DayByDay):

Multumesc mult! kiss Nu stii care dintre acestea este cel mai reusit?thinking *nu stiu de ce serial sa ma apuc*

| DayByDay a răspuns (pentru Euforie):

I am Sam happy am uitat sa specific ca Lee Min Ho nu are chiar rol principal dar ti l-am recomandat deoarece joaca atat el cat si Park Min-Young ( Partenera lui din City Hunter ). Cu el iti recomand sa incepi.

| Euforie explică (pentru DayByDay):

Oke.Mersiihappy