| MeDeEa14DeEa a întrebat:

Nu stiti unde pot vedea,, Bona mea e un vampir", episoadele de la 2 in sus, in romana sau tradus in romana?

Răspuns Câştigător
| romanaols a răspuns:

Chiar de la doi in sus stiu un site: vplay cauta pe google vplay serials si fa-ti cont, cauta my babysitter's a vampire si vei vedea acolo de la 2 in sus 2 sezoane. 13 episoade. cu subtitrare in romana.

4 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Acela este un film deci nu are episoade, daca avea episoade era serial...deci nu ai unde sa gasesti asa ceva, doar daca o sa apara candva o parte a doua.

| MeDeEa14DeEa explică (pentru saku970):

Caut pe youtube, si o sa vezi epidoase.

| Ezio a răspuns:

Poti viziona Bona mea e un vampir aici http://desene-in-romana.blogspot.com/......erial.html
Aici gasesti si serialele si filmul.

| Andreiutzu_7322 a răspuns:

Ai incercat "Pe Teava"?