| NeymarJr11 a întrebat:

Nu stiu ce categorie sa aleg,,, ...Sal ziceti-mi si mie niste filme horror am vazut multe filme de groaza ceva mai nou 2013-2014. Si vreun serial gen Teen Wolf, Bitten, The Walking Dead... dau funda.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D (2013),Paranormal Activity: The Marked Ones (2014),Coffin Baby (2013),Antisocial (2013),Open Grave (2013)
Seriale:Hemlock Grove, In The Flesh (miniserie BBC 2013 - 3 ep./zombie)

| Roxxanaaaa a răspuns:

The Number 23 e genial. Si serial incearca Lie to me, The Vampire Diaries, Skins sau American Horror Story. Crede`ma, merita vazute. Sper ca te-am ajutat happy