| kirito11 a întrebat:

Numi place violetta voua va place

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Mie personal nu imi place, nici in privinta mesajului, nici melodiile. Este un serial pentru o anumita varsta.

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cine?

| Jipa95 a răspuns:

Daca mai aveam 10 ani, poate ca imi placea laughing

| PopAdrian a răspuns:

Da, este un show foarte educativ care invata fetitele de 12 ani ca pot avea cati iubiti vor la orice varsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PopAdrian):

Foarte educativ mai pare din ce ai spus tu laughing

| kirito11 explică (pentru PopAdrian):

Ei bine fara suparare dar mie nu-mi place violetta si nici nu ma intreseaza iubiti sau baieti

| HelloWorld00 a răspuns:

Suspansul face tot. Daca ai 10 ani, nu realizezi cat de penibil mestemesajul si pe asta se bazeaza producatorii. Panarama de serial! tongue

| deny1230 a răspuns:

Nici Romana vad ca nu-ti prea place rolling on the floor)))

| Miruffer a răspuns:

Violetta e viata mea am si toate stikerele cu ea