| Shiver a întrebat:

O sa se mai faca un al doilea sezon din Spartacus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in ianuarie 2012 http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Spartacus:_Blood_and_Sand_episodes

8 răspunsuri:
| Shiver explică:

Multumesc de raspunsuri happy

| Shiver explică:

Eu am dat funda la cine a raspuns primul si la ce am crezut eu ca merita.winking

| TeoPT a răspuns:

@razvan
Adică tu răspunzi doar pentru fundă și ești sigur că o meriți întotdeauna? Atunci nu mai răspunde, frate. straight face

| Razvan94 a răspuns:

Da in 2013, dar nu cu andy withfield, daca ai vazut spartacus:blood and sand in 2010 si pe urma spartacus:gods of the arena, in aceasta ordine, esti destept, daca ai facut invers ai facut cea mai mare greseala. In al "3-lea" sezon din spartacus va fi alt actor care va fi f slab in comparatie cu andy withfield, cred ca nici nu o sa mai urmaresc serialul in cazu asta.

| Razvan94 a răspuns:

Nu stiu cum ai putut sa dai funda la un raspuns atat de stupid. si da, din greseala am scris 2013 nu 2012

| crixus a răspuns:

Da love struck. Va avea premierea in ianuarie sau februarie 2012 cu un nou actor principal.

| crazycolor a răspuns:

Cred ca deja no sa se mai faca nimk.