| anonim_4396 a întrebat:

Ofer Fundiță! M-am uitat acum 2-3 ani in urma la un film care era despre o adolescentă rebelă, parinții ei au pedepsit-o trimițând-o într-o tabără de reeducare (s-au ceva de genul ăsta), ea acolo parcă și-a tăiat venele, și nu mai țin minte cum mai era mai departe. Puteți sa-mi spuneti numele filmului vă rog, îl caut de mult timp. Multumesc

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Hhahahahhahahaha cică camp rock rolling on the floor
şi eu l-am văzut mai demult la tv, dar nu îi ştiu numele, sorry.

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Camp rock cred

| shifii a răspuns:

Nu stiu de filmul asta, dar nu ma pot abtine sa nu comentez.rolling on the floor))))) Camp Rock?straight facestraight facestraight facestraight face. In primul rand Mitchie nu e asa rebele si ea vrea sa mearga in tabara si parintii nu o lasa, decat atunci cand mama ei e chemata chiar in tabara sa gateasca acolo si nu isi taie venelestraight facestraight facestraight face. funda?puppy dog eyes

| dede_9902 a răspuns:

Daca sti vreun actor ce a fost in filmu acela cauta pe cinemarx si acolo gasesti toate filme in care a jucat actoru respectiv ii scrii doar numele si il gasesti mai mult nusj sa iti zic imi pare rausad