| blairelovesmusic a întrebat:

Salut TPU! Caut de ani de zile un film bazat pe serialul "Familia Jetson". Nu ştiu cum se numeste filmul, imi amintesc ca parcă aveau o misiune sau ceva de genul ăsta şi s-au dus într-o fabrică (cred) cu şuruburi, roboți etc. Filmul e vechi, l-am vizionat de mai multe ori în copilărie (2010-2016). Dau fundiță.

3 răspunsuri:
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut,

Am folosit „jetson family" drept sintagmă-cheie pe un site de regăsire a filmelor, și am primit următoarea listă: https://www.whatismymovie.com/......s?/results

Găsești filmul tău pe aici?

| blairelovesmusic explică (pentru RoyalSovereign):

L-am gasit deja inaintea raspunsului tau, scuze.

| RoyalSovereign a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Mă bucur. happy
Activez intens pe aici cam de o săptămână și mă uit adesea prin întrebările vechi fără răspuns. Am presupus că situația a rămas nerezolvată.

Toate cele bune.